Thursday, August 5, 2021
Google search engine
HomeBreaking Newsଡାକ୍ତରଙ୍କ ଘରୁ ଚୋରି ଦାଦା ଦେଲେ ଥାନାରେ ଏତଲା

ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଘରୁ ଚୋରି ଦାଦା ଦେଲେ ଥାନାରେ ଏତଲା

ରିପୋର୍ଟ: ମିନା ବେହେରା //
ବନ୍ଧୁଗାଁ.୨୧/୭/୨୧): ବନ୍ଧୁଗାଁ ବ୍ଲକ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲା ବନ୍ଧୁଗାଁ ବ୍ଲକ ଆଲମଣ୍ଡା ପ୍ରାଥମିକ ଚିକିସ୍ଛା କେନ୍ଦ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ଜଣେ ଡାକ୍ତର ଭୋଗି ସନ୍ତୋସ କୁମାରଙ୍କ ଘରୁ କେହି ଚୋରି କରିଥିବାକୁ ନେଇ ତାଙ୍କ ଦାଦା ଭୋଗି ଝାଡେଶ୍ଵର ରାଓ ବନ୍ଧୁଗାଁ ଥାନାରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।

ଅଭିଯୋଗ ପାଇଲା ପରେ ଘଟଣା ସ୍ଥଳକୁ ପୋଲିସ ଜାଇ ତଦନ୍ତ କରିଥିଲେ।ଘର ଭିତରେ ତିନଟି ବଖରାରେ ଥିବା ତିନଟି ଆଲମିରାର କବାଟ ଚୋର ମାନେ ଭାଙ୍ଗି ଦେଇଥିବା ବେଳେ ଜିନିଷ ପତ୍ର ସବୁ ଏଣେ ତେଣେ ପଡିଥିବା ସହ ୧.୨୦ ହୋଜାର ନଗଦ ଟଙ୍କା, ପାଞ୍ଚତୁଳା ଶୁନା, ଓ ୭୫୦ ଗ୍ରାମ ରୁପା ଅନୁମାନିକ ଭାବରେ ଘରୁ ଚୋରି ହୋଇଥିବା ଅନୁଯାଇ ବନ୍ଧୁଗାଁରେ ଏକ ଲିଖିତ ଭାବେ ଏତାଲା ଦିଆଯାଇଛି, ଉକ୍ତ ଘଟଣାର ବିଷୟକୁ ନେଇ ବନ୍ଧୁଗାଁ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ଓ଼ଆଇସି ଶ୍ରୀ ସଭ୍ୟ ସାଚି ସତପତି ଘଟଣା ଷ୍ଟୋଳକୁ ଯାଇଛି ଦେଖି ଘରେ କେହି ନରୋହିଥିବା ହେତୁ ଥାଆନରୁ ଜଣେ ଗୃହ ରୋକ୍ଷଙ୍କୁ ରଖଆଯିବା ସହ କେଶକୁ ୪୫୭,୩୮୦, ବାବଦରେ କେସକରୀ ତୋଦନ୍ତ ଯାଆରି ରହିଛି,ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲେ ପୋଲିସ।

ଡାକ୍ତର ଅନୁପସ୍ଥିତ ଥିବାରୁ କେତେକଣ ଚିରି ହୋଇଚି ତାହାସଠିକ ଭାବେ ଜଣାପଡୁନଥିବା ବେଳେ ସନ୍ଧାନି କୁକୁରର ସାହାଯ୍ୟ ଲୋଡାଜିବ ବୋଲି ପୋଲିସ କହିଚି।ପ୍ରକାସ ଥାଉକି ଡାକ୍ତର ସନ୍ତୋସଙ୍କର ରାଉରକେଲା ବଦଳି ହେଇଜାଇ ଥିବାରୁ ସେଠାରେ ଜାଇ ଜଇନ କରି ବନ୍ଧୁଗାଁ ଆସି ପୁଣି ଦସଦିନ ତଳେ ରାଉରକେଲା ଚାଲିଜାଇଥିଲେ।ଜାହାର ସୁଯୋଗ ନେଇ ଚୋର ମାନେ ଘର ସମୁଖ କବାଟର ତାଲା ଭାଙ୍ଗି ଚୋରି କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଥିଲେ।

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments