Thursday, October 21, 2021
HomeBreaking Newsଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କ ଜାମିନ୍ ଖାରଜ୍ ହେବା ପରେ ନିରାଶ ହେଲେ ଗୌରୀ : କାରରେ ବସି କାନ୍ଦୁଥିବାର...

ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କ ଜାମିନ୍ ଖାରଜ୍ ହେବା ପରେ ନିରାଶ ହେଲେ ଗୌରୀ : କାରରେ ବସି କାନ୍ଦୁଥିବାର ନଜର ଆସିଲେ

ରିପୋର୍ଟ : ଓଡିଶା ନ୍ୟୁଜ ୨୪ ବ୍ୟୁରୋ //
ମୁମ୍ବାଇ,(୦୯/୧୦) : ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କ ଜାମିନ୍ ଖାରଜ୍ ! ବଲିଉଡ ର କିଙ୍ଗ ଖାନଙ୍କ ପୁଅ ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କ ବଢିଯାଇଛି ସମସ୍ୟା । ବେଳକୁ ବେଳ ତାଙ୍କର ଅଡୁଆ ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି । କ୍ରୁଜରେ ଡ୍ରଗ୍‌ସ ପାର୍ଟିରେ ଯୋଗ ଦେବା ଏବେ ଏହି ଷ୍ଟାର କିଡଙ୍କ ପାଇଁ ମହଙ୍ଗା ପଡିଛି ।

ଶନିବାର ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କ ଜାମିନ୍ ଖାରଜ୍ ହୋଇଯିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଜେଲ ପଠାଇ ଦିଆଯାଇଛି । କ୍ରୁଜ୍ ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାର ଶୁଣାଣି ପରେ ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କ ପୁଅ ଆର୍ଯ୍ୟନ ଖାନକୁ କୋର୍ଟ ଗୁରୁବାର ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ୧୪ ଦିନିଆ ନ୍ୟାୟିକ ହେପାଜତକୁ ପଠାଇଛନ୍ତି । ଏହି ମାମଲାରେ ଶୁକ୍ରବାର ଶୁଣାଣିରେ ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କ ଜାମିନ ଆବେଦନକୁ କୋର୍ଟ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରିଛନ୍ତି। ଯାହାକି ଆର୍ଯ୍ୟନ୍ ଖାନଙ୍କ ସମେତ ସମସ୍ତ ୮ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଜେଲରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ ।

ଏଥି ସହିତ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଶାହାରୁଖ ଖାନ ଏବଂ ପତ୍ନୀ ଗୌରୀ ଖାନ ନିଜ ପୁଅକୁ ଏହି ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖି ବହୁତ ନିଜର କଷ୍ଟ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ପୁଅର ଜାମିନ ପାଇବା ପାଇଁ ଉଭୟ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ, ଲକ୍ଷ ଚେଷ୍ଟା ପରେ ମଧ୍ୟ ଆର୍ଯ୍ୟନ୍ ଜାମିନ ପାଇ ପାରିନଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଗୌରୀଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯେଉଁଥିରେ ସେ କାନ୍ଦୁ ଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଯେଉଁ ଭିଡିଓ ଏବେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ସେଥିରେ ଗୌରୀ ଏକ କାରରେ ବସିଛନ୍ତି । ସେ ମୁହଁରେ ହାତ ରଖିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ନିରନ୍ତରରେ ମୁହଁ ଲୁଚାଇ କାନ୍ଦୁଛନ୍ତି । ପୁଅକୁ ଏହି ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖି ନିରାଶା ମୁହଁରେ ସବୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ଦେଖା ଯାଉଛି । ଏହି ସମୟରେ ଗୌରୀ ଏକ ଧଳା ସାର୍ଟ ଏବଂ ନୀଳ ଜିନ୍ସରେ ଦେଖାଦେଇଥିଲେ ।

ବାସ୍ତବରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ସମସ୍ତ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଥଇଥାନ କରୁଥିବା ବେଳେ କୋର୍ଟ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଏନସିବି ଲକଅପ୍‌ରେ ପରିବାରକୁ ଭେଟିବାକୁ ଅନୁମତି ଦେଇଛନ୍ତି । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ତାଙ୍କ ମାଆ ଗୌରୀ ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ଏନସିବି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜର ପୂଜା ଦାଦଲାନି ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସହ ଏନସିବି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ଏହି ସମୟରେ ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପରେ ଗୌରୀଙ୍କ ଭିଡିଓ ଦିନକୁ ଦିନ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments