Friday, October 22, 2021
HomeBreaking Newsବାଇକ ଓ ଅଟୋ ଧକ୍କାରେ ଜଣେ ମୃତ, ଜଣେ ଗୁରୁତର

ବାଇକ ଓ ଅଟୋ ଧକ୍କାରେ ଜଣେ ମୃତ, ଜଣେ ଗୁରୁତର

ରିପୋର୍ଟ : ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ପିଡ଼ିସିକା //
କଲ୍ୟାଣସିଂହପୁର,(୧୩/୧୦) : ରାୟଗଡା ଜିଲ୍ଲା କଲ୍ୟାସିଂହପୁର ବ୍ଲକ ନାରାୟଣପୁର ପଞ୍ଚାୟତର ଶିରିପୁର ବାଳିକା ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ବାଇକ ଓ ଅଟୋ ଧକ୍କାରେ ଜଣେ ମୃତ, ଜଣେ ଗୁରୁତର ହୋଇଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ଆଜି ଓଡ଼ି୧୮ ୭୪୩୯ ନମ୍ବର ଗୋଟିଏ ବାଇକରେ ତିନି ଜଣ ଯୁବକ ନିଜ ଗାଁ କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲା ଥୁଆମୂଳ ରାମପୁର ବ୍ଲକ ମଦାଙ୍ଗଗୁଡା ଗାଁ କୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ସମୟରେ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ଶିରିପୁର ବାଳିକା ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ବାଇକ ଓ ଅଟୋ ଧକ୍କାରେ ଏକ ଡାଲା ଅଟୋ କୁ ଧକ୍କା ଦେଇ ଥିଲେ । ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ଫିଙ୍ଗି ହୋଇଥିଲେ ।ଏହାକୁ କିଛି ଲୋକ ଦେଖି ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଅଗ୍ନି ଶମ ବିଭାଗକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ ।ଗାଡି ପହଞ୍ଚିବା ବେଳକୁ ଥାନା ଗାଡି ପହଁଞ୍ଚି ଗୁରୁତ୍ତ୍ୱର ଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ଗୋଷ୍ଟି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ରରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲେ ।

ସେତେବେଳକୁ ସୁଶୀଳ ମାଝୀ (୧୯)ଙ୍କୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା ।ଅଜିତ ମାଝୀ (୨୨)ଗୁରୁତ୍ତ ହୋଇଥିଲା।ଏହାକୁ ଡାକ୍ତର ଚିନ୍ମୟୀ ଲିମା ପ୍ରାଥମିକ ଚିକିତ୍ସା କରି ଗୁରୁତର ଅଜିତ କୁ ଜିଲା ଚିକିତ୍ସାଳୟାକୁ ପଠାଇଥିଲେ । ସୁଶୀଳ ମାଝୀ ଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ । ଏସ ଆଇ ବିମଲ କହଁର ପହଞ୍ଚି ଶବ ଜବତ କରି ଅପମୃତ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଥିଲେ ।ଘାଟଣା ର ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛନ୍ତି ବର୍ତ୍ତମାନ ମୃତ ପରିବାରକୁ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି ବୋଲି ପୁଲିସ ସୂଚନା ଦେଇଛି

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments