-5.7 C
Innichen
Friday, December 2, 2022

ସ୍କୁଲ୍ ଚୋରା ଚାଉଳ କିଣିବା ପଡିଲା ମହାଙ୍ଗା : ଚୋରା ଚାଉଳ ଜବତ ସହ ଦୋକାନୀ ଗିରଫ

ରିପୋର୍ଟ : ସୁଶାନ୍ତ ବେହେରା
ବୌଦ୍ଧ, (୨୩/୧୧) : ସ୍କୁଲ୍ ରେ ଦିଆଯାଉଥିବା ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ ପାଇଁ ରଖାଯାଇଥିବା ଚାଉଳ କୁ ଚୋରି ଘଟଣାର ପର୍ଦାଫାଶ କରିଛି ବାଉଁସୁଣୀ ପୋଲିସ

ଘଟଣା ଅନୁଯାଇ ବୌଦ୍ଧ ଜିଲ୍ଲା ସଦର ବ୍ଲକ ତେଲିବନ୍ଧ ଗ୍ରାମ ପଞ୍ଚାୟତ ଅନ୍ତର୍ଗତ କମ୍ପରା ସରକାରୀ ଉଚ୍ଚ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟରୁ ଚାଉଳ ଚୋରୀ ଅଭିଯୋଗରେ ଜଣେ ଗିରଫ । ଉକ୍ତ ସ୍କୁଲ୍ ର ଗୋଦାମ୍ ଗୃହର ତାଲା ଭାଙ୍ଗି ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଙ୍କ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ ଚାଉଳ ଚୋରୀ ହୋଇଥିବା ନେଇ ଆଜି ସକାଳୁ ୯:୩୦ ମିନିଟ୍ ରେ ବିଦ୍ୟାଳୟ ଖୋଲିବା ପରେ ଶିକ୍ଷକମାନେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲେ । ବିଦ୍ୟାଳୟ ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷକ ଛୁଟିରେ ଥିବାରୁ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ଶିକ୍ଷକ ବାଉଁଶୁଣି ଥାନାରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ।

ଖବରକୁ ଆଧାର କରି ବାଉଁଶୁଣି ପୋଲିସ୍ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିବା ବେଳେ ଚୋରୀ ଚାଉଳ ସବୁ ସାହାଜପାଲ୍ ସ୍ଥିତ ପ୍ରେମାନନ୍ଦ ମେହେର କିଣିଥିବା ନେଇ କୌଣସି ବିଶ୍ଵସ୍ତ ସୂତ୍ରରୁ ପୋଲିସ୍ ଖବରପାଇବ ଚାଉଳ ଗୋଦାମରେ ଚଢାଉ କରିଥିଲା । ଚଢାଉ ରେ ବିଦ୍ୟାଳୟର ଷ୍ଟିକର୍ ଲାଗିଥିବା ଅଖାବସ୍ତା ଦେଖିବାକୁ ପାଇବା ପରେ ଚୋରୀ ଚାଉଳ କିଣିଥିବା ନେଇ ୮ ବସ୍ତା ଚାଉଳ ଜବତ୍ କରିବା ସହ ଦୋକାନ ମାଲିକ ପ୍ରେମାନନ୍ଦ ମେହେରଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ଜାରିରହିଛି । ଏହି ଚୋରୀରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଥିବା ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଗିରଫ କରାଯିବ ବୋଲି ବାଉଁଶୁଣି ଥାନା ଅଧିକାରୀ ସସ୍ମିତା ମଗର ସୁଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ।

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,589FollowersFollow
20,300SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles