-5.7 C
Innichen
Thursday, September 29, 2022

କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲା ଧାନ ମିଲ ମାଲିକ ସଂଘର ଜରୁରୀ କାଳୀନ ବୈଠକ

ରିପୋର୍ଟ : ରବି ଶଙ୍କର ମହାପାତ୍ର
କୋରାପୁଟ, (୨୧/୯) : କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲାର ବୋରିଗୁମ୍ମା ସ୍ଥିତ ଦୋରା କଲ୍ୟାଣ ମଣ୍ଡପ ଠାରେ କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲା ଧାନ ମିଲ ମାଲିକ ସଂଘ ର ଆଜି ଏକ ଜରୁରୀ କାଳୀନ ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇ ଯାଇଛି ।

ଦୋରା କଲ୍ୟାଣ ମଣ୍ଡପ ଠାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ଏହି ବୈଠକରେ କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲା ଧାନ ମିଲ ମାଲିକ ସଂଘ ର ସଭାପତି ପୂର୍ଣ୍ଣଚନ୍ଦ୍ର ପଟ୍ଟନାୟକ, ସମ୍ପାଦକ ଦିନେଶ ବିଷୋୟୀ, ଉପ ସଭାପତି ତ୍ରିପତି ରାଓ, ଜଗଦୀଶ ପାଣିଗ୍ରାହୀ, ଗୋବିନ୍ଦା ରାଓ, ରାବଣା ରାଓ, ଦୁର୍ଯ୍ୟୋଧନ ପାଣି, ପ୍ରଶାନ୍ତ ରଥ, ଏ. ଭି. ରାଜା, ତ୍ରିନାଥ ମଣ୍ଡଳ, ଲୁଲୁ ପଣ୍ଡା ପ୍ରମୁଖ ୫୦ ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ଵ ମିଲ ମାଲିକ ମାନେ ଯୋଗ ଦେଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ଏହି ଜରୁରୀ କାଳୀନ ବୈଠକରେ ଟେଣ୍ଡର ପ୍ରକ୍ରିୟା ବିଷୟରେ ତଥା ମିଲ ମାଲିକ ମାନଙ୍କର ବିଭିନ୍ନ ସମସ୍ୟା ଉପରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇଥିବା ଜଣା ପଡିଛି ।

Related Articles

Stay Connected

0FansLike
3,505FollowersFollow
20,100SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles